MAMI, DEJ MI! KDYŽ PŘI HRANÍ VYHLÁDNE, ZKUSTE TUHLE NOVINKU.

Když jsem byla těhotná se synem, vůbec by mě nenapadlo, jak mě jeho narození ovlivní v tom, jak doma všichni změníme přístup k jídlu. Jak syn rostl a měnil se z ležícího miminka v malého človíčka,, který potřebuje i něco více než mateřské mléko, uvědomila jsem si, že mu chci zajistit jídlo bez éček, barviv a další chemie. 

 

Na začátku to šlo snadno. Mám tu výhodu, žijeme na vesnici a můj dědeček každý rok vypěstuje spoustu zeleniny – kdykoli jsem tak mohla dát dítěti v příkrmech zeleninu a ovoce, o kterých jsem věděla, kdo a kde je vypěstoval. Poctivě jsem mu vařila a měla radost, že mu domácí strava chutná.

Když se s nám syn poprvé vydal na cesty (mám sestru v Irsku a pravidelně se navštěvujeme), narazila jsem na problém – potřebuji příkrm „ze skleničky“. Pamatuji si, jak jsem tam stála a vybírala. Jediné, k čemu jsem v té době měla důvěru, byl HIPP a tu jsem tam naštěstí i nalezla. 

 

S dcerou už bylo vše o něco snazší, postupně se mi podařilo objevit další a další značky, se kterými jsem měla lepší vnitřní pocit, že jí dávám kvalitní jídlo. A pak jsem při brouzdání jedním farmářských obchodem v Praze objevila přesnídávky a příkrmy od Mami, DEJ mi. Že je přidám do nabídky e-shopu, o tom nebylo pochyb ani na vteřinu – hodnoty, které tato rodinná firma vyznává, jsou stejné, jako vyznávám já.

Které hodnoty to jsou? 

Na výrobcích od Mami, DEJ mi se mi líbí, že s každou skleničkou děti dostávají…

  • Pochoutku bez chemie – v přesnídávkách a příkrmech nenajdete žádné chemické konzervanty nebo ochucovadla či škroby. 
  • Lokální ovoce – v Mami, DEJ garantují, že 98 % pěstitelů jablek, hrušek a dalšího ovoce, které zpracovávají, znají osobně. Na chuti je to znát, to mohu potvrdit.
  • Zdravou svačinku bez lepku. Vše je konzervováno jen pomocí trošky čerstvé citronové šťávy. 
  • Přirozeně sladkou chuť bez přidaného cukru – v přesnídávkách najdete pouze ovoce, zeleninu a bezlepkovou obilovinu v BIO v kvalitě. 
  • 100% kvalitu – všechny produkty jsou testovány Vysokou školou technologickou – ústavem konzervace potravin.

Opravdu mě moc těší, že můžu značku Mami, DEJ mi nabídnout i u nás na e-shopu. A věřím, že i vy a vaše děti si ji zamilujete stejně jako já a moje děti. Že už vaše děti odrostly? Ochutnejte sami, znám spoustu dospělých, kteří si přesnídávky od Mami, DEJ mi kupují samy pro sebe.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení