Dřevěný fotbalový stůl Champions se síťkovou brankou

825 Kč
Skladem

Dřevěný fotbalový stůl pro děti od 3 let. Rozvíjí motoriku a postřeh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Góóóóóóóóól!!! Kdo by neměl rád ten pocit, když se mu podaří vstřelit branku do soupeřovy branky?

  • Mini stolní fotbal je originálním společníkem na cesty, jakož i na doma pro milovníky fotbalu všech věkových kategorií!
  • Pinball fotbal je zjednodušená verze stolního fotbalu, při které musíte vynaložit vysoké úsilí na to, aby vám míček neprošel přes dvě velká ramena a brankáře.
  • Celý stůl je vyroben z kvalitního dřeva a dodává se se dvěma míči.
  • Rozměr: 32.5 x 31 x 10 cm
  • Materiál: dřevo
  • Vhodné pro děti od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost vyrábí hračky pro děti již přes 40 let a na francouzském trhu si udržuje první pozici v oblasti produkce dřevěných a kreativních hraček, které navrhuje špičkový designérský tým. 

Jednalo se o rodinou firmu, která má jméno po svém zakladateli -  Louis Janod. Dnes je značka Janod dostupná ve 34 zemích světa.

Svou inspiraci čerpají z tradičních her, které se osvědčily po mnohé generace. Hračky se vyznačují vysokou kvalitou a velmi dlouhou životností - vydrží několik generací.

Všechny hračky Janod mají edukativní charakter (smyslový, pohybový, hudební nebo vědomostní rozvoj dětí). V roce 2017 se stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem. Janod nabízí barevné a originální hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let.