FU. BIG magnetická ŽIRAFA

399 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Její sestavení potrénuje motoriku i pozornost. Podle vzoru, který připevníte pomocí magnetku navíc, si z hromady magnetických koleček pomalu sestavíte 28 x 42 cm velikou žirafu :).

Má dvě úrovně náročnosti: dítko (anebo vy :)) může skládat jen následováním tvaru jejího těla, bez důrazu na barevné odlišnosti jednotl. koleček, které znázorňují barevnou strukturu její srsti. Náročnost postupně zvýšíte tím, že bude pozorně sledovat právě tyto detaily a sestaví si tak žirafu přesně odpovídající vzoru.

Žirafa se dá skládat i bez magnetického podkladu, a to jednoduše jako skládačka, jen sestavit a potom zase schovat do krabičky.

Materiál: magnetický papír.

V praktické kartónové krabičce.

V balení papírový vzor ve formátu A4 a dva balíčky s magnetickými dílky - hlava, ocas a 4 nohy žirafy + 56 magnetických puntíků (průměr 1,6 cm).

Velikost poskládané žirafy: cca 28x43 cm.

Vše je ručně stříháno a raženo raznicemi. Na některých dílech magnetu se tak mohou objevit drobné stopy po raznici nebo nůžkách.

Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé časti!

Jestli ještě nemáte magnetickou tabuli, rychle nějakou kupte, anebo jednoduše vytvořte magnetický prostor sami, a to tím, že jakýkoliv volný prostor (stěnu, dveře, nábytek, ale i pěkný rovný kus dřeva apod.) natřete magnetickou barvou, která je snadno dostupná např. na internetu .

Doplňkové parametry

Kategorie: TVOŘENÍ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: