Rodinný kruhový magnetický kalendář


Žádné hodnocení. Kód: 0437
Dostupnost: Připraveno k odeslání
569 Kč plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Rodinný kruhový magnetický kalendář

Jedinečný kruhový magnetický kalendář je vyrobený z nano povrchu, a díky tomu přilne na jakýkoliv hladký povrch  jako je lednice, mrazák či magenetická či jiná tabule.

Kalendář, se kterým můžete začít v jakýkoliv den v roce!

Jak je kalendář velký:  36 cm v průměru

Z čeho je vyrobený: adhézní fólie

Jak je zabalený: kartonový tubus

Nemusíte se bát, není potřeba lepit, tudiž vám nepoškodí žádný povrch, který by vás mohl mrzet, kdyby se poškodil. Zároveň ho můžete přemisťovat dle libosti a potřeby.

Jeho velkou výhodou je, že je použitelný každý rok opakovaně.

Kalendář má v balení 5 magnetických figurek - 3 bílé, 2 červené.
Červené figurky značí změnu.

Magnetický kruhový kalendář je unikátní tím, že dětem názorně vysvětluje jak probíhá cykličnost v čase; tedy že  se časové úseky v našich životech stále opakují dokola. 
Díky tomu můžeme podpořit samostatnost dětí, že jim nemusíte pokaždé říkat, kolik má který měsíc dnů. Stačí konec měsíce vyznačit červenou figurkou a dítě již samo sleduje, kdy je čas na změnu měsíce. Je na Vás, zda figurku dítě na posledním místě nahradí nebo ji doběhne.

Písmo a to, že se na kalendáři nevyskytují zkratky, je zcela záměrné. Stejně tak písmo v kapitálkách. Chceme tak děti podpořit na jejich cestě v objevování českého jazyka.

Bude-li kalendář umístěn na dostatečně velké tabuli a máte-li v sobě kreativního ducha, vřele doporučujeme ho ještě rozvětvit o vlastní malby, např. příslušných svátků v daném období. Můžete u toho dětem vyprávět příběhy o zvyklostech a svátcích, které se u nás či jinde slaví.

Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
ABYCHOM ZŮSTALI VE SPOJENÍ, NECHTE NÁM TU VÁŠ KONTAKT
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek