Vánoční hudební omalovánky


Žádné hodnocení. Kód: 0494
Výrobce: Dagmar MedzvecováDagmar Medzvecová
Dostupnost: Připraveno k odeslání
199 Kč plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Vánoční hudební omalovánky

Omalovánky s vánoční tématikou. Vánoční omalovánky nabízí unikátní spojení digitálního a analogového světa - propojení pastelek, papíru a hudby.

Autorka adventních omalovánek tentokrát nakreslila krásné vánoční omalovánky, které vznikly z lásky k českým Vánocům. Obsahují celkem 12 vánočních motivů omalovánek. Stačí vzít do ruky pastelky, fixy či akvarel a vdechněte obrázkům život. Při kreslení se zaposlouchejte do příjemné vánoční hudby, která se skrývá pod QR kódem na každém listu. Celkem můžete poslouchat 50 skladem z licence nejznámějšího hudebního vydavatelství Supraphon a.s. Zaposlouchat se můžete do tradičních vánočních písní například od Karla Gotta, Lucie Bílé, Jana Ledeckého, Bambini Di Praga, Marie Rottrové, Václava Neckáře, Hany Zagorové, až po lidové vánoční písně z dílny Conventus Musicorum.

Jak funguje přhrávání hudby?
Je to jednoduché. Na každém listu omalovánek naleznete unikátní QR kód. Tento QR kód načtěte pomocí QR čtečky ve vašem chytrém telefonu/tabletu. Spustí se Vám vánoční licencovaná hudba od Supraphon. Poté stačí vzít pastelky do ruky, zaposlouchat se do originální hudby a vymalovávat.

Poslechněte si ukázky koled zde.

12 vánočních omalovánek, 50 vánočních skladeb od Supraphon, formát 29 x 29 cm, akvarelový papír 250 g/m2, kroužková vazba

S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
ABYCHOM ZŮSTALI VE SPOJENÍ, NECHTE NÁM TU VÁŠ KONTAKT
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek