Závěsný adventní kalendář Betlém


Žádné hodnocení. Kód: 0375
Dostupnost: Připraveno k odeslání
420 Kč
360 Kč plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Závěsný adventní kalendář Betlém

Kreativní ADVENTNÍ KALENDÁŘ pro děti.

Jak můžete vidět na fotografiích, ZÁVĚSNÝ adventní kalendář s BETLÉMEM se skládá z velkého domečku s postavičkami (Marie, Josef, Ježíšek) a z 24 výřezů - postaviček a ozdob, které dětem zpříjemní adventní čas - očekávání vánočních svátků.

Děti si tak mohou každý den od 1. do 24. prosince pod betlém zavěsit jednu ozdobu, předtím ji mohou namalovat či jinak nazdobit.

Sada obsahuje:

  • 1x domeček s 3D efektem - je slepený ze dvou vrstev
  • 24 výřezů - postaviček a ozdob: 3x andílek, 3x král, 3x srdíčko, 3x smrček, 1x volek, 1x oslík, 2x kluk, 2x holčička, 2x ovečka ležící, 3x ovečka stojící, 1x zvonek
  • 4x knoflík na provléknutí stužek
  • 2,5 m stužky barevně ladící k přírodnímu kalendáři (přírodní, béžová) - doporučuji rozdělit na 5 kusů po 0,5 m, použít 1 ks k zavěšení domečku a 4 ks stužek upevnit pomocí knoflíku do výřezů ve spodní části

ADVENTNÍ kalendář s betlémem je určen k dalšímu výtvarnému zpracování, lze jej barvit, malovat, polepit, atd. a následně, postupně během adventu, tak vytvořit vlastní dekoraci do vašeho domova. Malé děti mohou malovat fixami, zručnějším výtvarníkům doporučuji slabý kulatý štětec a akrylové barvy. Adventní kalendář lze samozřejmě ponechat v původním přírodním provedení.

Materiál: jednotlivé díly adventního kalendáře jsou vyrobeny z 4 mm silné topolové překližky, domeček je slepen ze dvou vrstev, má tedy tloušťku 8 mm. Sadu dodáváme v přírodním provedení, v rozloženém stavu s návodem k použití.

Rozměry: domeček 20 x 30 cm, celková výška s 24 zavěšenými výřezy je cca 60 cm

Stojí za pozornost
Dětské plechové kolečko Dětské plechové kolečko Kód: 0374 Novinka Doporučujeme
599 Kč
Jelínek Sváťa Jelínek Sváťa Kód: 0373
960 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
ABYCHOM ZŮSTALI VE SPOJENÍ, NECHTE NÁM TU VÁŠ KONTAKT
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek