Hračky do vody - Domácí zvířátka

279 Kč
Skladem

Měkké stříkající hračky do vody - 4 kusy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malými stříkajícími postavičkami bude každodenní povinné večerní koupání plné zábavy a potěšení nejen pro dítě ale i pro rodiče. Ve vaně se děti mohou zahrát různé vymyšlené pohádkové příběhy, přičemž čas určený ke koupání zaručeně rychlé uběhne.

  • Měkké plastové postavičky pro nejmenší, hračka je vhodná pro hru na suchu i ve vodě.
  • Malé postavičky se nasáknou vodou a děti tak jimi mohou trefovat například i do vodovodního kohoutku.
  • Vhodné pro děti od 10 měsíců.

Rozměr produktu: 4,2 x 5,1 x 7,2 cm
Materál: měkký plast vhodný i do vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost vyrábí hračky pro děti již přes 40 let a na francouzském trhu si udržuje první pozici v oblasti produkce dřevěných a kreativních hraček, které navrhuje špičkový designérský tým. 

Jednalo se o rodinou firmu, která má jméno po svém zakladateli -  Louis Janod. Dnes je značka Janod dostupná ve 34 zemích světa.

Svou inspiraci čerpají z tradičních her, které se osvědčily po mnohé generace. Hračky se vyznačují vysokou kvalitou a velmi dlouhou životností - vydrží několik generací.

Všechny hračky Janod mají edukativní charakter (smyslový, pohybový, hudební nebo vědomostní rozvoj dětí). V roce 2017 se stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem. Janod nabízí barevné a originální hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let.