Kreativní sada Flitrové obrázky Baletky

Nejprodávanější
Značka: Janod
409 Kč
Skladem

Kreativní sada na tvoření s flitry od 7 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Midi sada Janod Atelier na tvoření a podporu dovednosti a představivosti u dětí.

  • Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti. Kreativní 
  • Sadaobsahuje 2 karty s krásnými motivy z představení baletu, 800 flitrů v sedmi rozdílných barvách a 800 malých hřebíčků, které děti připínají na karty.
  • Při této tvůrčí hře si děti rozvíjejí jemnou motoriku, trpělivost, smysl pro detail a učí se i nové aktivitě - připínání.
  • Rozměr balení je 22 x 4 x 26 cm a rozměr karty je 20,6 x 24,3 cm.
  • Vhodné pro děti od 7 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost vyrábí hračky pro děti již přes 40 let a na francouzském trhu si udržuje první pozici v oblasti produkce dřevěných a kreativních hraček, které navrhuje špičkový designérský tým. 

Jednalo se o rodinou firmu, která má jméno po svém zakladateli -  Louis Janod. Dnes je značka Janod dostupná ve 34 zemích světa.

Svou inspiraci čerpají z tradičních her, které se osvědčily po mnohé generace. Hračky se vyznačují vysokou kvalitou a velmi dlouhou životností - vydrží několik generací.

Všechny hračky Janod mají edukativní charakter (smyslový, pohybový, hudební nebo vědomostní rozvoj dětí). V roce 2017 se stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem. Janod nabízí barevné a originální hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let.