Koupání je chvíle, kterou si kojenci a malé děti opravdu užívají.

(8) Koupání je chvíle, kterou si kojenci a malé děti opravdu užívají. A což teprve, když si k ní mohou přibrat svého nejlepšího kamaráda, roztomilou a veselou hračku od Lanco.

Koupání je chvíle, kterou si kojenci a malé děti opravdu užívají. A což teprve, když si k ní mohou přibrat svého nejlepšího kamaráda, roztomilou a veselou hračku od Lanco. Společnost vyvinula tuto sérii hraček do vody tak, aby byla bezpečná. Gumové hračky od Lanco krásně plavou na hladině a jsou i po mnoha hodinách veselého koupání stále stejné kvality, připravené k dětskému dumlání a kousání. Hračky od Lanco jsou přizpůsobeny malým dětským ručkám, lehce se drží. Jsou vyráběny v souladu s tradičními výrobními postupy, ve kterých je kladen důraz na kvalitu, proto jsou některé komponenty zhotoveny ručně. Z toho důvodu nemohou být dva výrobky absolutně stejné. 

Hračky od Lanco jsou vyráběny ze 100% přírodní gumy a malovány barvami určenými pro potravinářský průmysl s certifikací pro děti. Neobsahují PVC, BPA, nitrosaminy ani ftaláty, tudíž jsou pro děti naprosto bezpečné.

Věk: 0+

Zabaleno v dárkové krabičce

Pokyny pro čištění: Hračky od Lanco otírejte mírně navlhčeným hadříkem s trochou mýdla. Doporučujeme neoplachovat jej pod tekoucí vodou ani ve vaně.

Upozornění: Hračky a kousátka jsou z přírodní gumy, nesterilizujte je ani nedávejte do myčky nádobí.  


FILTRACE
Gumová dračice Antonie Gumová dračice Antonie Kód: 1008 Novinka
290 Kč
Gumový dráček Diego Gumový dráček Diego Kód: 1007 Novinka
370 Kč
Gumový žabák Frankie Gumový žabák Frankie Kód: 1010 Novinka
370 Kč
Gumový sloník Juan Gumový sloník Juan Kód: 1013 Novinka
350 Kč
 Název Cena