Jedinečná řada Lanco hraček rozvíjejících smyslové vnímání

(4) Hračky, které rozvíjí smyslové vnímání dětí.

Opravdu jedinečná je řada Lanco hraček rozvíjejících smyslové vnímání, která je zaměřena na prožívání a objevování. Figurky mají svěží barvy a výrazné tvary, díky kterým upoutají dětskou pozornost a rozvíjejí tak koordinaci očí a rukou. Jsou z lehké přírodní gumy a mají různou strukturu, čímž jsou lákavé pro bezpečné objevování a cumlání Vašich nejmenších.

Lanco hračky podporují rozvoj všech pěti smyslů:

Zrak: 

Dětskou pozornost přitahují hračky zářivých barev a rozličných tvarů, které je učí rozeznávat barvy a podporovat koordinaci očí a rukou.  

Chuť:

Tato hračka z přírodní gumy se může bezpečně žvýkat, cucat a snadno držet. 

Sluch:

Velmi slabé pískátko v tělíčku hračky je jako dělané k tomu, aby upoutalo dětskou pozornost a přitom neobtěžovalo hlukem okolí.

Hmat:

Různé tvary a struktury hraček dovolí vašemu dítěti objevovat nové formy a způsoby, jak je držet. 

Přírodní materiály

Hračky od Lanco jsou vyráběny ze 100% přírodní gumy a malovány barvami určenými pro potravinářský průmysl s certifikací pro děti. Neobsahují PVC, BPA, nitrosaminy ani ftaláty, tudíž jsou pro kojence a batolata naprosto bezpečné. A tak je mohou bez problémů cucat a kousat. Mají příjemnou, jemnou strukturu, a když do nich Vaše ratolest kousne, sladce zapískají. 

Věk 0+

Zabaleno v dárkové krabičce

Stimuluje všech pět smyslů

Pokyny pro čištění: Hračky od Lanco otírejte mírně navlhčeným hadříkem s trochou mýdla. Doporučujeme je neoplachovat pod tekoucí vodou ani ve vaně.

Upozornění: Hračky jsou z přírodní gumy, nesterilizujte je ani nedávejte do myčky nádobí.  


FILTRACE
 
ABYCHOM ZŮSTALI VE SPOJENÍ, NECHTE NÁM TU VÁŠ KONTAKT
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek