Memonik

Kód: 0456
Neohodnoceno
819 Kč
Skladem (> 5)
Můžeme doručit do:
24.4.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svým zaměřením je Memonik unikátní společenská hra. Jde o hmatové pexeso, které mohou hrát stejně i plnohodnotně vidoucí i nevidomí, lidé hovořící různou řečí, zda senioři společně s dětmi. Memonik se dá použít i jako senzorická či výchovná pomůcka (například při Montessori výchově). O univerzálním charakteru Memoniku svědčí nejen certifikáty od odborných porot, ale i běžných lidí. Tento výjimečný koncept byl oceněn cenami za design  -  slovenskou Národní cenou za design a českou cenou Talent designu.

Pravidla hry jsou velmi jednoduché a univerzálne. Hrací pole tvoří 36 mističek s 18 různými materiály, které běžně najdete i ve své domácnosti, jako korek, koberec, dřevo, ale i smirek, či silikon. Cílem je pouze pomocí hmatu najít co nejvíce stejných párů. Hraní Memoniku je pokaždé plné nových, originálních pocitů a zkušeností, i když bude od vás vyžadovat i jistou dávku trpělivosti. Každá nová partie Memoniku je neopakovatelná a zábavná. Navíc, s hmatovými hracími kartami Memonik si můžete zahrát dvě hry: Pexeso a Černý Petr.

Je to hra, která dokáže stmelit celou rodinu. MEMONIK mohou hrát lidé různé věkové kategorie: ti mladší, studenti a jejich rodiče nebo lidé v seniorském věku, kteří si chtějí udržovat své mentální zdraví. S Memonikom snadno změníte i běžnou oslavu či večer na zábavný a zajímavý zážitek! Sami víme už o dvou skutečných párech, kteří se poznali a stali partnery právě při hraní Memoniku. :)

Obsahuje i klasické pexeso.

Obsah hry:

Karty: 36 kusů
Škrabošky: 4 kusy
Hrací plocha: 4 kusy
Grafické pexeso: 3

Rozměry 26,6 x 26,6 cm, váží 1kg.

Vyrobeno na Slovensku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové a jiné hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: