FU. BIG magnetická PANDA


Žádné hodnocení. Kód: 0410
Kategorie: Výtvarné hračky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
328 Kč plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
FU. BIG magnetická PANDA

"FU BIG" magnet na lednici, magnetickou tabuli, plechovou skříňku či jiný magnet přitahující povrch, vystrnadí všechny ty malé nenápadné magnetky na okraj....

Jeho sestavení potrénuje motoriku i pozornost vašeho dítka. Podle vzoru, který připevníte pomocí kolečka navíc, si z hromady magnetických koleček pomalu sestaví opravdu velikánskou pandu :).

Panda má dvě úrovně náročnosti: dítko můžete nechat skládat jen následováním tvaru pandy, bez důrazu na barevnou odlišnost koleček. Náročnost postupně zvýšíte tím, že bude pozorně sledovat právě tyto barevné odlišnosti a pokusí se sestavit pandu přesně odpovídající vzoru.

Materiál: magnetický papír.

V praktické kartónové krabičce.

V balení papírový vzor ve formátu A4 a dva balíčky s magnetickými dílky - hlava a 4 nohy pandy + 41 magnetických puntíků (průměr 2,2 cm).

Velikost poskládané pandy: cca 27x19 cm.

Vše je ručně stříháno a raženo raznicemi. Na některých dílech magnetu se tak mohou objevit drobné stopy po raznici nebo nůžkách.

Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé časti!

Jestli ještě nemáte magnetickou tabuli, rychle nějakou kupte, anebo jednoduše vytvořte magnetický prostor sami, a to tím, že jakýkoliv volný prostor (stěnu, dveře, nábytek, ale i pěkný rovný kus dřeva apod.) natřete magnetickou barvou, která je snadno dostupná např. na internetu .

Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.