FU. BIG magnetická ZEBRA


Žádné hodnocení. Kód: 0408
Kategorie: Výtvarné hračky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
362 Kč plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
FU. BIG magnetická ZEBRA

Téměř 40 cm dlouhá a 28 cm vysoká magnetická zebra na lednici,  magnetickou tabuli nebo magnetickou stěnu.

Sestavení zebry potrénuje motoriku i pozornost. Podle vzoru, který připevníte pomocí magnetku s její hlavou, si z hromady magnetických koleček o průměru 1,9 cm pomalu sestavíte zebru, kterou jen tak někdo nepřehlédne :).

Má dvě úrovně náročnosti: dítko (anebo vy :)) může skládat jen následováním tvaru jejího těla, bez důrazu na barevné odlišnosti jednotl. koleček, které znázorňují barevnou strukturu srsti. Náročnost postupně zvýšíte tím, že bude pozorně sledovat právě tyto detaily a sestaví si tak zebru přesně odpovídajícího vzoru.

Materiál: magnetický papír.

V praktické kartónové krabičce.

V balení papírový vzor ve formátu A4 a dva balíčky s magnetickými dílky - hlava, ocas, srdíčko a 4 nohy (dvě spojené) + 51 magnetických puntíků (průměr 1,9 cm).

Velikost poskládané zebry: cca 40x28 cm.

Vše je ručně stříháno a raženo raznicemi. Na některých dílech magnetu se tak mohou objevit drobné stopy po raznici nebo nůžkách.

Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé časti!

S magnetky se dá snadno manipulovat pouze posouváním prstem po magnetické ploše, takže stačí, když dětem připravíte magnetky přímo na magnetickou plochu a oni už jen posouvají kolečka a sestavují zvířátko.

Jestli ještě nemáte magnetickou tabuli, rychle nějakou kupte, anebo si vytvořte magnetický prostor sami, a to tím, že jakoukoliv volnou plochu (stěnu, dveře, nábytek, ale i pěkný rovný kus dřeva apod.) natřete magnetickou barvou, která je snadno dostupná např. na internetu.

 

Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.