Hojdavak BABY krémový BIO bavlna


Žádné hodnocení. Kód: 0035
Kategorie: Kolébky a Hojdavak
Dostupnost: Připraveno k odeslání
od 3.390 Kč plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Hojdavak BABY krémový BIO bavlna

Závěsná textilní kolébka z BIO bavlny slouží k dennímu uspávání a klidnému spánku miminek od 0 do 9 měsíců. Vhodná k použití od prvního dne po narození miminka. Přináší relaxaci nejen miminku ale i mamince, která díky kolébce může více odpočívat a věnovat se i ostatním členům rodiny. Hojdavak usnadní péči o miminko i všem tatínkům a ostatním pečovatelům. Maximální nosnost je 15 kg.

Varianty produktů:
1/ Velikost standard - délka vaku v místě ležení je cca 90 cm
2/ Velikost XL - délka textilního vaku v místě ležení miminka je cca 120 cm, ve spodní části vaku je kapsa na případné vložení deky


Všechny komponenty jsou zabaleny v praktické tašce se zipem. Taška slouží jako obal pro pohodlné cestování s kolébkou nebo pro kojenecké potřeby, které díky zipu se nikam neztratí.

Produkt obsahuje:

 • textilní vak ze 100% BIO bavlny s certifikátem GOTS* (Global organic textil standard)
 • molitanová matrace s vrstvou pohankových lusků, která má ortopedické a antialergenní vlastnosti, předchází pocení, rozměry 35 x 75 x 2,5 cm
 • dřevěná rozpora z tvrdého bukového dřeva - délka 52cm
 • pružina z kvalitního pružinového drátu
 • karabina
 • spojovací článek šroubovací
 • bezpečnostní lanko 2m
 • potahovací lanko 2m
 • praktická taška se zipem ze 100% BIO bavlny s certifikátem GOTS
 • návod k použití

Celková hmotnost balení je cca 3 kg.

Při zasílání baleno v kartonové krabici o rozměrech 40 x 40 x 15 cm.

Textilní vak se může prát při 40 °C. Matrace nelze prát z důvodu vložených pohankových lusků, pouze ji můžete očistit vlhkým hadříkem v místě znečištění. Proto je nutné ji chránit potahem.

Kam zavěsit?

Úspěšné používání kolébky velmi záleží na jejím správném umístění! Instalujte na místo, kde přes den trávíte nejvíce času, abyste miminko měli stále na očích, a kde si můžete ke kolébce pohodlně sednout a houpat. Přivítáte tak možnost se při houpání věnovat druhému dítěti, číst si nebo třeba pracovat na notebooku. V ideálním případě si zajistěte druhé zavěšení k posteli pro noční použití. 

*Certifikát GOTS (Global organic textil standard):

 • je skutečným bio certifikátem
 • garantuje splnění nejvyšších etických (Fair Trade) i ekologických požadavků od semínka po distribuci výsledného produktu
 • nejuznávanější standard bio textilu

Ve svých přísných standardech mimo jiné zohledňuje i etické otázky spojené s pěstitelstvím bavlníku ve světě. Biobavlna s certifikátem GOTS je tedy vždy v souladu s tzv. Fair Trade dokládajícím dodržování sociálních kritérií při práci od semínka bavlníku po výsledné bio tričko, bio šaty, ... zkrátka jakýkoli kousek bio textilu. A vlastně ani samotným produktem kontrola nekončí – ošetřeno je i balení a distribuce produktu.

Kontroly a certifikování nových výrobců, zpracovatelů a obchodníků provádí nezávislý orgán v systému GOTS, který si klade za cíl především poskytovat spotřebitelům záruku důvěry při výběru certifikovaných výrobků.

Ekologické požadavky dokládající 100% zdravotní nezávadnost produktu s certifikací GOTS jsou samozřejmostí. Bio látky s tímto certifikátem neobsahují pesticidy, herbicidy, těžké kovy a další látky v konvenční bavlně běžné. Vysoká kritéria kvality činí z GOTS certifikace nejuznávanější a nejčastěji dnes užívaný standard.

Soubory

Jak uspat miminko?

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.