Kama

(14) Česká rodinná firma vyrábějící pletené funkční zboží od roku 1989.
Kama

Kama je česká férová značka, která se hlásí k mezinárodní kampani Fashion Revolution jejímž cílem je, aby oděvní průmysl nejen produkoval oblečení krásné na pohled, ale aby byl i sám uvnitř etický, transparentní a udržitelný.

Byla jednou jedna rodina. Paní Mahulena Pertlová byla s dětmi na mateřské dovolené a její manžel koncertoval jako muzikant po vlastech českých. Psal se rok 1988 když paní Mahulena dostala nápad uplést dětem čepice. Zjistila, že jí práce jde od ruky a tak jich upletla víc. Čepice se líbily všem v okolí a tak vznikla u Pertlů domácí pletařská manufakura.

Uplynulo 26 let, děti dospěly a vyrostla i firma. Značka KAMA je známá v tuzemsku i zahraniční. V sídle firmy na Praze 6 probíhá výroba, expedice zboží, je zde firemní prodejna a jako součást managementu pracuje celá rodina. Paní Mahulena vytváří každý rok novou kolekci a řídí výrobu, Jiří se stará o marketing, Klára o finance a export, Adam o internet.

Všechny výrobky Kama jsou vyráběny v Česku, v továrně v Praze 6, prochází rukama českých kvalifikovaných zaměstnanců, kteří pracují v moderním prostření a kvalitních podmínkách. Kama v rámci své činnosti stojí za ekologickou, hospodářskou a sociální udržitelností. Zpracovává výhradně příze Schoeller certifikované nezávislým ekologickým standardem BLUESIGN vyráběné s ohledem na zdraví člověka i šetrnost k přírodě.

Výrobky značky Kama jsou nejen kvalitní a originální, ale měly by Vám navíc přinášet i dobrý pocit.


 
ABYCHOM ZŮSTALI VE SPOJENÍ, NECHTE NÁM TU VÁŠ KONTAKT
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek