Rodinný kruhový magnetický kalendář závěsný

559 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Magnetický kruhový kalendář FLOU závěsný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nekonečný kruhový kalendář FLOU je unikátní tím, že dětem názorně vysvětluje cykličnost času; tedy že časové úseky se stále opakují dokola. 
Samostatnost dětí podporuje tím, že jim nemusíte pokaždé říkat, kolik má který měsíc dnů. Stačí konec měsíce vyznačit červenou figurkou a dítě již samo sleduje, kdy je čas na změnu měsíce. Je na Vás, zda figurku dítě na posledním místě nahradí nebo ji doběhne.

Písmo a to, že se na kalendáři nevyskytují zkratky, je zcela záměrné. Stejně tak písmo v kapitálkách. Chceme tak děti podpořit na jejich cestě v objevování českého jazyka. Kalendář následuje také principy Genetické metody.

Bude-li kalendář umístěn na dostatečně velké tabuli a máte-li v sobě kreativního ducha, vřele doporučuji ho ještě rozvětvit o vlastní malby, např. příslušných svátků v daném období. Můžete u toho dětem vyprávět příběhy o zvyklostech a svátcích, které se u nás či jinde slaví.

Návod k umístění: 
Kalendář má ve vrchní části 2 otvory pro zavěšení provázku nebo drátku. Ten není součástí balení. Přední strana kalendáře je magnetická. Zadní strana je PVC deska.
Pro připevnění kalendáře na magnetický povrch doporučujeme ke kalendáři dokoupit magnetickou fólii nebo pásek.

Je dodáván s 5 magnetickými figurkami - 3 bílé, 2 červené - a 2 magnetickými popisovatelnými šipkami, kterými lze na kalendáři vyznačit výjimečné dny.

Průměr kalendáře: 40 cm
Materiál: polymerová fólie, Ferro fólie, podkladová deska PVC
Balení: karton
Jedná se o didaktickou pomůcku.
Povrch je pevný, lesklý, omyvatelný vlhkým hadříkem.

Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalendáře
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: