Sada náramků pro maminku a syna Amazonit

Kód: 0495
Neohodnoceno
550 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada dvou náramků pro maminky a syny pro vyjádření vaší lásky a přátelství. Hodí se pro malé kluky i jako minimalistický náramek pro dospělou ženu.

Amazonit

Amazonit je kámen z Bible a věří se, že právě amazonit je třetím legendárním kamenem na prsním pancíři Mojžíše. Šperky vyrobené z tohoto kamene byly nalezeny v hrobce egyptského faraóna Tutanchamona. 

Amazonit je silný léčivý kámen pro komunikaci, pomáhá vyrovnat emoce a zároveň dává fyzickou výdrž. Umožňuje zůstat v klidu a bez emocí. Vyrovnává ženskou a mužskou energii a tím v nás podporuje laskavost a praktičnost. 

Amazonit je kámen páté krční čakry, tím pomáhá sladit řeč s našimi ideály a mluvit s použitím slov, která jasně vyjádří naše myšlenky. Pokud cítíte, že potřebujete přísun energie, noste u sebe amazonit v podobě šperku. Amazonit je ideální kámen na zmírnění stresu. Má silnou léčivou schopnost na rehabilitaci nervového systému. 

Tento jemný šperk bude připomínat vaše pouto pokaždé, když se na něj podíváte. 

Velikosti:

Náramek pro dospělé je pro standardní velikost zápěstí 16 cm, jsou na něm posuvné uzlíky. Dětský náramek je pro velikost ruky a zápěstí do 14 cm. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o dítě
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: