Švihadlo Liška

Nejprodávanější
Neohodnoceno
Značka: Janod
269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2022

Designové švihadlo pro děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cvičte zábavným způsobem" Proč je skákání přes švihadlo takové super? Kromě toho, že je to velká zábava, si děti posílí vrchní i spodní část těla a trénují tak koordinaci svého tela.

  • Švihadlo s dřevěnými rukojeťmi ve tvaru roztomilého zajíčka je vynikající hračkou pro aktivní, starší i mladší děti.
  • Švihadlo je nastavitelné a to díky tomu, že rukojeti se dají odšroubovat, délku lana je možné nastavit a přizpůsobit výšce dítěte, délka lana je až 2 metry. 
  • Rukojeti jsou v krásných pastelových barvách, zakončené kulatou dřevěnou hlavou milého zajíčka s růžovými plstěnými uškami.
  • Skákanie přes švihadlo je skvělý způsob, jak trávit čas venku a zároveň je to ideální dárek, který rozvíjí fyzickou zdatnost dětí. Hra venku má příznivý vliv na zdraví a celkovou imunitu.


Vhodné pro děti od 3 do 8 rokov
Dĺžka švihadla: 2 m, možnost upravit na potřebnou dĺžku
Rozmer balení: 13,5 x 3,9 x 3,9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost vyrábí hračky pro děti již přes 40 let a na francouzském trhu si udržuje první pozici v oblasti produkce dřevěných a kreativních hraček, které navrhuje špičkový designérský tým. 

Jednalo se o rodinou firmu, která má jméno po svém zakladateli -  Louis Janod. Dnes je značka Janod dostupná ve 34 zemích světa.

Svou inspiraci čerpají z tradičních her, které se osvědčily po mnohé generace. Hračky se vyznačují vysokou kvalitou a velmi dlouhou životností - vydrží několik generací.

Všechny hračky Janod mají edukativní charakter (smyslový, pohybový, hudební nebo vědomostní rozvoj dětí). V roce 2017 se stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem. Janod nabízí barevné a originální hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let.