Doplnili jsme oblíbené PUNTÍKovánky značky FU.FO.

Vrácení či změna zboží

Nebyli jste spokojení? Chcete zboží vrátit? Chcete ho vyměnit za jinou velikost?

Nevadí, věříme, že u nás najdete jiné zboží, které Vás osloví.

Jak tedy postupovat, pokud chcete zboží vrátit?

    • Zboží nám odešlete na adresu: Verontyl s.r.o.,Ostrava, Poruba, Jana Ziky 1947/16.
  • Informujte nás o tom, že budete zboží vracet, ať jej očekáváme. Využijte pro to e-mail: objednavky@proprcky.cz. Budeme Vás následně kontaktovat, jakmile zboží dorazí zpět k nám. Formulář ke stažení zde.
  • Zboží musí být zabaleno v původním obale a musí mít veškeré původní označení.
  • Zboží nebude použito ani nebude poškozené.

Peníze Vám vrátíme, co nejrychleji to půjde. Nejdéle však do 14 pracovních dnů.

 

Práva kupujícího:

Uzavřením kupní smlouvy prostřednictvím internetu má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí zboží, a to ve smyslu § 53 odst. 7 obch. z. V této lhůtě musí kupující doručit prodávajícímu odstoupení od kupní smlouvy spolu s předmětným zbožím. Kupující tak učiní buď tím, že na vlastní náklady zašle zboží prodávajícímu na jeho adresu prostřednictvím některého z přepravců spolu s písemným odstoupením od smlouvy. 

Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozené, v původním obalu bez známek užívání, včetně veškerého příslušenství, záručních listů a návodů. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží budou zaslány převodem na Váš účet, a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.