Výroba nálepek Pixel obrázky s krystalky

279 Kč
Skladem

Nalepování s krystalky pro děti od 7 let, obsahuje 5 nálepek, lepicí štrasové kamínky na vytvoření obrázků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní sada Výroba nálepek Pixel obrázky s krystalky obsahuje 5 nálepek na dotvoření, které je třeba dozdobit a dotvořit dolepovaním krásnými barevnými štrasovými kamínky, balení obsahuje 5 nálepek a 750 ks krásných krystalků.

  • Je určena na tvoření, podporu dovednosti a představivosti u dětí.
  • Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny.
  • Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
  • Při této tvůrčí hře si děti rozvíjejí jemnou motoriku, trpělivost a smysl pro detail.
  • Vhodné pro děti od 7 let.

Rozměr produktu: 5 x 7 cm
Materiál: karton a papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost vyrábí hračky pro děti již přes 40 let a na francouzském trhu si udržuje první pozici v oblasti produkce dřevěných a kreativních hraček, které navrhuje špičkový designérský tým. 

Jednalo se o rodinou firmu, která má jméno po svém zakladateli -  Louis Janod. Dnes je značka Janod dostupná ve 34 zemích světa.

Svou inspiraci čerpají z tradičních her, které se osvědčily po mnohé generace. Hračky se vyznačují vysokou kvalitou a velmi dlouhou životností - vydrží několik generací.

Všechny hračky Janod mají edukativní charakter (smyslový, pohybový, hudební nebo vědomostní rozvoj dětí). V roce 2017 se stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem. Janod nabízí barevné a originální hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let.