Závěsný adventní kalendář Betlém

Neohodnoceno
459 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Adventní kalendář k zavěšení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní ADVENTNÍ KALENDÁŘ pro děti.

Jak můžete vidět na fotografiích, ZÁVĚSNÝ adventní kalendář s BETLÉMEM se skládá z velkého domečku s postavičkami (Marie, Josef, Ježíšek) a z 24 výřezů - postaviček a ozdob, které dětem zpříjemní adventní čas - očekávání vánočních svátků.

Děti si tak mohou každý den od 1. do 24. prosince pod betlém zavěsit jednu ozdobu, předtím ji mohou namalovat či jinak nazdobit.

Sada obsahuje:

  • 1x domeček s 3D efektem - je slepený ze dvou vrstev
  • 24 výřezů - postaviček a ozdob: 3x andílek, 3x král, 3x srdíčko, 3x smrček, 1x volek, 1x oslík, 2x kluk, 2x holčička, 2x ovečka ležící, 3x ovečka stojící, 1x zvonek
  • 4x knoflík na provléknutí stužek
  • 2,5 m stužky barevně ladící k přírodnímu kalendáři (přírodní, béžová) - doporučuji rozdělit na 5 kusů po 0,5 m, použít 1 ks k zavěšení domečku a 4 ks stužek upevnit pomocí knoflíku do výřezů ve spodní části

ADVENTNÍ kalendář s betlémem je určen k dalšímu výtvarnému zpracování, lze jej barvit, malovat, polepit, atd. a následně, postupně během adventu, tak vytvořit vlastní dekoraci do vašeho domova. Malé děti mohou malovat fixami, zručnějším výtvarníkům doporučuji slabý kulatý štětec a akrylové barvy. Adventní kalendář lze samozřejmě ponechat v původním přírodním provedení.

Materiál: jednotlivé díly adventního kalendáře jsou vyrobeny z 4 mm silné topolové překližky, domeček je slepen ze dvou vrstev, má tedy tloušťku 8 mm. Sadu dodáváme v přírodním provedení, v rozloženém stavu s návodem k použití.

Rozměry: domeček 20 x 30 cm, celková výška s 24 zavěšenými výřezy je cca 60 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalendáře
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: