Doprava a platba

Dodací lhůta

Na Zásilkovnu jezdíme každý den, vaší objednávku se tak budeme snažit odeslat v co nejkratším možném termínu. Výrobky jsou častokrát autory tvořeny na konkrétní objednávku, proto se může termín dodání prodloužit o několik pracovních dní. Děkujeme za trpělivost. Vždy Vás budeme informovat, jak se Vaše objednávka vyvíjí a kdy ji můžete očekávat.

Kolik stojí doprava?

ČESKÁ REPUBLIKA

 • Kurýr doručení na adresu (kurýrní služba, kterou zprostředkovává Zásilkovna, nemůžeme tak zvolit jakého dopravce pro přepravu vybere) -  135 Kč 

 • Zásilkovna - 79 Kč (při větších produktech jako je Utukutu nebo Pony - 119,-Kč)

  Seznam zásilkoven

Zasíláme po domluvě do států Evropské unie, prosím vyžádejte si kalkulaci ceny pokud máte zájem o tuto službu. Je to velmi individuální dle velikosti zásilky a způsobu dopravy.

SLOVENSKO

  • Zásilkovna - 3,5 EUR

  • Slovenská pošta - 4,5 EUR

Jak můžete platit?

 • Dobírkou, která je zpoplatněna 50 Kč
 • Převodem na účet  pro Českou republiku 115-4048510227/0100 (zboží odesíláme ihned po obdržení peněz), pro Slovensko 2501411982/2010 (jedná se o EUR účet, takže zde nemáte žádné poplatky za zahraniční platbu).
 • Platba kartou či přímý převod přes platební bránu GoPay (zboží je ihned uhrazeno a pokud je skladem, můžeme také ihned odesílat)

Jak rychle doručujeme? 

Chceme, abyste si své zboží mohli s dětmi užít co nejdříve. Naši nabídku však tvoří výrobky autorské tvorby, které častokrát vyrábějí přímo pro Vás, proto se může stát, že se termín dodání může prodloužit. Děkujeme za trpělivost. O dostupnosti zboží a doručení Vás vždy informujeme v potvrzení objednávky.

Snažíme se zboží expedovat do 2 dnů od zaplacení. 

Balení

Na vaše zásilky používáme i recyklované obaly, které nám poskytují prodejci z okolí (zubní laboratoř, drogerie, potraviny). Pokud vám dorazí objednávka v použité krabičce nedivte se, i my se snažíme balit aspoň trošku ekologicky a reckylovat.