Hurá na zahradu aneb vybíráme hračky na ven!

Zahrada je místem na kterém se dá podniknout spousta zábavy. Že nemáte zahradu? Nevadí! V naší nabídce najdete hračky, které zabaví vaše děti nejen na zahradě, ale i na písku, v lese ale i na záhonku, kde si mohou zasadit svojí vlastní zeleninu. S našim výběrem se děti rozhodně nebudou nudit.

Pojďte s námi objevit ty nejlepší hračky na zahradu!

1

Hračky na písek

 K pískovišti neodmyslitelně patří i hračky na písek. Do naší nabídky jsme nově zařadili sady, ve kterých najdete vše co vaše děti potřebují. Ať už se jedná o bábovky, lopatku, kyblík nebo konvičku. Pokud potřebujete pouze doplnit stávající hračky, budou se dětem určitě líbit bábovky ve tvaru mořských zvířát nebo zmrzlinový set pro všechny malé zmrzlináře. :-)

 lopatka-na-pisek-zluta-87866-1

Pro všechny malé zahradníky

Rajče, hrách, ředkvička, tykev nebo kukuřice? Pojďte si s dětmi zasadit jejich vlastní zahrádku. Vše najdete v krásné sadě včetně kartičky s návodem. K sázení se dětem bude hodit zahradnické nářádí v praktické tašce, ve které najdete konvičku, lopatku, rýč nebo hrábě. 

96-1

Něco pro malé dobrodruhy

Máte doma malé badatele? V tom případě se jim bude líbit kompas v praktickém pouzdře, bumerang nebo krabička s lupou do které si mohou dát broučka či jiný zajímavý objekt ke zkoumání. Všechny můžete koupit samostaně zde.

Snímek obrazovky 2021-05-25 v 17.26.53

Klasika, která neomrzí

Pamatujete si na kuličky? Já ano! A právě proto jsem i na náš e-shop zařadila hned několik možných variant. Vybírat můžete se skleněných, plastových nebo hliněných. Všechny jsou navíc v praktickém pytlíku, takže se dětem jen tak neztratí!

A co skákací guma? Tu si taky pamatujete? Těch máme v nabídce hned několik, tak mrkněte!

11947793_10205887514205330_4812020262623545596_oT

Tak hurá ven! Všechny hračky najdete hezky pohromadě TADY.