Co čeká proprcky v roce 2021?

Jak už prozradí název, na proprcky se chystají změny. Když jsem začala psát tento článek vzpoměla jsem si na jeden citát, který má jedna česká značka - "Nikdo neříkal, že to bude jednoduchý." A my jsme si to upřímně ani nemysleli. 

S proprcky jsme oslavili společně druhý rok a jak už to tak bývá na konci období přichází vyhodnocení, porovnání, vlastně takový konečný verdikt. Co dál? I u nás, u majitelů, se chystají velké osobní změny (neboj te se, jsou velmi příjemné :-) a je potřeba se rozhodnout co bude s našim e-shopem dál. Ten totiž roste, vyvíjí se a je potřeba do něj zapojit i další lidi. Jenže... je potřeba je zaplatit, a to aktuálně nejde, více lidí než máme  teď není e-shop schopen uživit. Píšu vám to zcela upřímně, protože už taková jsem, a většina z vás, kteří sledujete naše videa to víte. 

A tak jsme měli 2, vlastně 3 možnosti. 

Abychom e-shopem uživili několik lidí a mohli se vyvíjet dál, mohli jsme ho buď zavřít a skončit, nebo e-shop prodat nebo do prodeje zařadit i jiné než české a slovenské značky. S e-shopem bychom se loučili s velmi těžkým srdcem, nechceme aby zanikla jedho původní myšlenka, proto jsme se rozhodli zařadit do prodeje i další značky. Ale nebojte se, česká tvorba zda bude stále z 90%, všechny stávající značky zůstávají a nové české přibudou.

Ale potřebujeme rozšířit spektrum zákazníků, proto padla varianta přidat i "nečeské" značky. Jak napsal jeden člověk (Ahoj a děkuji!)  je to přirozený vývoj, proč se omezovat jen na Českou a slovenskou republiku, když je na světe tolik zajímavých a také lokálních značek, které vyrábějí ve své zemi, ne v Číně, poctivě a za férových podmínek.

 A proč vlastně? 

Na to zařadit do prodeje i jiné než české značky jste mě vlastně přivedli vy. Na podzim jsme do e-shopu omylem, objednala razítka, které nebyli české. Razítka se hned vyprodaly a přišli tolik zráv a dotazů zda budou další, že jsme je objednali znovu. Asi to byl osud, který nám měl otevřít oči a ukázat, že i když na e-shopu bude i pár zahraničních značet nemusí ztratit na své původní myšlence - podporovat lokální tvůrce.

A tak jsme se do toho pustili... e-shop se brzy změní i vizuálně (ale o tom zase jindy). Přijde nové logo, nový e-shop a hlavně nové značky. Pár jich bude, snažím se však vybírat opravdu pečlivě. Pro začátek jsem začala značkami, které má rád Richard a se kterými máme osobní zkušenost, což je našim cílem. Nabídnout vám námi, respektive Richardem, ověřené značky, které doma od jeho narození používáme. Protože nad osobní zkušenost nemá nic. A tak většinu z věcí, které u nás nově najdete vybírat právě on, můj malý pomocník. A věřím, že vám je na videu i rád ukáže, však víte. :-)

Děkuji, že jste to dočetli až tady, na sociální sítě ještě nahraji i video, protože si myslím, že je to fér, vám to říct i osobně. A taky proto, že si s vám moc ráda povídám :-).

Vím, některé z vás to možná "naštve", některé potěší... věřím však, že se tady budeme potkávat i dále a že naše rozhodnutí pochopíte. A klidně pište, jsem tady andrea@proprcky.cz a moc ráda si poslechnu a přečtu váš názor.

Andrea  

PS: AKTUÁLNĚ JSOU TO ZNAČKY GOKI, HEIMESS A HOLZTIGER

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení